Regisztráció/Belépés

további cikkek

Avatar
A honlap alapértelmezése
2008. június 9. hétfő

Felhívás támogatásra !

KissTamas.jpgCivertan kért meg, hogy tegyem közzé az alábbi felhívást :

FELHÍVÁS EGY BAJTÁRSUNK TÁMOGATÁSÁRA!

Kiss Tamásért, egy katonai hagyományőrző társunkért!

2008. május 24-én a tatai hagyományőrző rendezvényen történt tragikus baleset következtében, a 26 éves Tamás leszakadt domináns jobb kezét és csuklóját amputálni kellett.

Egyesületünk és a Magyar Cserkészkürt Alapítvány azon dolgozik, hogy teljes mértékben a jogszabályok előírásainak megfelelően tudjunk pénzbeli adományokat és támogatás gyűjteni az alábbi célokra: Egy un. bionikus végtag protézis
önrész fedezetére-erre 4 hét áll rendelkezésünkre (mellyel ismét munkaképes lehet) , munkaterápiás átképzésre, esélyegyenlőségének biztosítására, rehabilitációjának költségeire.Kérjük, hogy lehetőségéhez képest járuljon hozzá adományával Tamás helyzetének javításához reményt adva neki egy emberibb életre. Egyesületünk tagjai a Zrínyi Vértesekkel és a Végeknek Tüköri vitézeivel minden forrásukat megmozgatták, de ez nem elegendő. Pár ezer forint adomány személyenként, széles összefogás esetén Tamásnak az emberibb életet jelenti!!!

Tamás jelenleg lelkileg erős, reménykedik a sikerben. A végtag csonk gyógyul.
Keveset tud pihenni, mert a fájdalmaktól nem tud aludni.
Adományaikat köszönjük!


Magánszemélyek által felajánlott adományokra nyitott Számlaszám:
Kedvezményezett: Bethlen Gábor Hagyományőrség Egyesület
OTP Bank Nyrt : REHAB adomány alszámla száma: 11703006-20075990

Cégek által felajánlott adományokra nyitott Számlaszám:
Kedvezményezett: Magyar Cserkészkürt Alapítvány
OTP Bank Nyrt: 11705008-20492027

Hozzászólások (0): megnézem

OFF
Olvasnivaló | kedvezménnyel: Fejér megye várai

Kedves Várbarát! Bízunk benne, hogy korábban vásárolt termékünk örömet okozott Önöknek és Szeretteinek! Ezúttal szeretnénk idén is kedvezményes ajánlatokat küldeni Önnek, amik akár karácsonyi ajándékként is kiválóak lehetnek! Kedvezményes várkönyv ajánlatok a Civertan Grafikai Stúdiótól! 1 könyv + 1 látványtérkép FEJÉR MEGYE VÁRAI az őskortól a kuruc korig könyv és AJÁNDÉK választható látványtérkép**  60  % kedvezménnyel […]

Olvasnivaló | kedvezménnyel: Fejér megye várai
2014. szeptember 24. szerda
OFF
Olvasnivaló | kedvezményes Erdélyi könyv ajánlat

Kedves Vásárlónk! Bízunk benne, hogy korábban vásárolt termékünk örömet okozott Önöknek és Szeretteinek! Ezúttal szeretnénk idén is egy nagyszerű ajánlatot elküldeni Önnek, ami akár karácsonyi ajándékként is kiváló lehet! ERDÉLY, PARTIUM ÉS A BÁNSÁG ERŐDÍTETT HELYEI című könyv (2010-es kiadás, kicsit a borítón sérült) és AJÁNDÉK választható látványtérképpel csomagárban több, mint 70%  kedvezménnyel : bruttó: […]

Olvasnivaló | kedvezményes Erdélyi könyv ajánlat
2014. szeptember 18. csütörtök

legfontosabb jogszabályok

minden (2019 márciusáig megjelent) fontos jogszabályt, amire szükség lehet, egy helyre gyűjtöttünk össze: Étv, OTÉK, Épkiv, 312/2012, 266/2013, CPR, OTSz, az energiatanúsításról, a bírságokról, az egyszerű bejelentésről, ... stb tovább